| ANONIM10000000000 a întrebat:

Imi puteti spune niste mesaje, statusuri, declaratii etc pentru cea mai buna prietena? Dau fundita pentru cele mai frumoase si ORIGINALE!happylove struck

Răspuns Câştigător
| miumiu a răspuns:

Nu esti sora mea(dar cine stie sigur?)Gandim la fel, ne sprijinim si ne ciondanim rar, tot din nimicuri! Cand esti langa mine cerul este mereu albastru, totul este perfect si simt ca formam un intrec! Cand esti langa mine visele devin realitate si ma bucur de fiecare moment de amicitiehappyIar cand stau singura in tacerea camerei mele ...Ma suni pe MOBIL! Te beskbig grin

8 răspunsuri:
| frumusyk08 a răspuns:

Daca ai nevoie de prietenia mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas si le voi face eu pe celelalte 99 pentru tine.

Prietenia este ca relatia dintre mana si ochi. Cand mana se raneste, ochii plang. Si cand ochii plang, mana le sterge lacrimile.

| frumusyk08 a răspuns:

Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

| frumusyk08 a răspuns:

Prietenia este o haină valoroasă care se curăţă când se murdăreşte, nu se aruncă la prima pată.

| frumusyk08 a răspuns:

Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat…; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D

| frumusyk08 a răspuns:

Peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus

| ANONIM10000000000 explică:

Ms miumiu! si tie frumusyk08 dar mi-a placut mult mesajul lui miumiu:X

| iuddavali a răspuns:

Toti se emotioneaza la suferinta unui prieten, dar numai un suflet cu adevarat bun, ca al tau, se poate bucura de succesele unui prieten. Iti multumesc ca-mi esti alaturi!

Toti se emotioneaza la suferinta unui prieten, dar numai un suflet cu adevarat bun, ca al tau, se poate bucura de succesele unui prieten.

Dintre toate prietenele care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau s-o uit. Esti cea mai buna prietena din lume!

Mai multe mesaje bune pentru prietena vezi pe http://costel.info/2013/05/03/mesaje-pentru-cea-mai-buna-prietena/

| biancutzica a răspuns:

Ochi caprui-sunt blanzi si de dragoste flamanzi, chiar de rad sau sunt tacuti ei te indeamna sai saruti