| ANONIM10000000000 a întrebat:

Imi puteti spune si mie mesaje f frumoase pentru cea mai buna prietena care imi este ca o sora? As vrea sa fie cat mai originale si daca se poate sa nu fie luate de poe net.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate asta dar daca nu iti place nu-i nimic
Draga, prietena
de mult timp am vrut sa iti scriu accest mesaj dar nu am stiut mi-am luat inima indinti stiloul si am inceput a scrie tu imi esti mai mult ca o sora tu esti unul dintre ingerul meu pazitor nu as vrea sa te pierd niciodata este cea cea cea cea mai buna prietena a mea nici nu mai am cuvinte sa mai spun ce insemni tu pentru mine! tin foarte foarte foarte foarte mult la tina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa ii scrii tu ce simti.noi nu putem sti ce simti tu pentru ea sau cum sunteti voi doua.gestul mai frumos ar fi sa ii scrii tu, cu sentimentele tale, ce vrei tu sa ii spui.sigur va aprecia mai mult si tu te vei simt mai bine.
pup, ai grija de tine!

p. s.:nu te supara ca ti'am zis asta, dar asta cred ca e corecthappy

| ANONIM10000000000 explică:

Pai asa am facut, i-am scris o gramada de la mine, compuse de mine dar am vrut sa vad si alte pareriwinking