| Lili_9060 a întrebat:

In Bucuresti sunt inundatii?

10 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Tine in mana dreapta o furculita si scormoneste pamantul daca vrei o agricultura roditoare.

| dodonika a răspuns:

Acum in nici un caz nu mai sunt au fost

| Lexy ♥ a răspuns:

Deocamdata nuwinking

| adryanb27 a răspuns:

Inundatii? da sunt! cu politicieni d nimic! cu hoti, banditi, si talhari! mie 1 mi/ar fi rusine sa spun cuiva ca am parinti care sunt sau au fost la guvernare! tie nu? si, da, sunt inundatii in bucuresti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incetati cu funditele astea ca v ati facut un ideal in viata in a da fundite aiurea. Pe TPU poti pune intrebari sau poti raspunde la intrebari in scopul de a i ajuta pe cei care au anumite neclaritati, probleme, sau pur si simplu doresc sa socializeze. FUndita are doar rol de motivare si o dai celui al carui raspuns ti a fost de ajutor, ti s a parut interesant.

| george10 a răspuns:

Nu, Nu mai sunthappy

| doru1233 a răspuns:

Nu sunt deci daca vr poti sate duci

| aNdReWMe a răspuns:

In nici un caz.

| aNdReWMe a răspuns:

@ 1234567, nu mai sunt inundatii. Site-ul cu video-ul pe care l-ai trimis tu este de acum 1 an. Fii mai atent.winking