| DiianaDii a întrebat:

In curand este ziua de nastere e dirigintelui meu(profesor de limba romana) si ma gandeam sa-i cumpar o carte... Imi dati idei?big grin

7 răspunsuri:
| 666_7474 a răspuns:

Eu zic sa nu iei carte. Avand in vedere ca e profesor de limba romana, fii sigura ca a citit foarte mult, insa poti aborda una din acele carticele din colectia "Cu drag" (sunt niste carti mici, cu dedicatie), daca nu cumparati-i o felicitare, puneti poza clasei acolo si semnati fiecare sau scrieti cateva cuvinte. Bafta!

| elenyss a răspuns:

Secretul de la Rhonda Byrne. Este o carte psihologica de automotivare, foarte interesanta! Daca nu, incearca un mix de literaturi clasice de la scriitori de renume.

| MG4Life a răspuns:

Cea mai frumoasa carte din lume, la care sorumea a plans este :
Yukio Mishima - Zapada de primavara este o carte deosebita, crede-ma
Cadoul perfect!

| lotus21 a răspuns:

Da o carte ar merge dar poti lua o cutie cu bomboane(original si... ieftinbig grin)

| Bubu_8141 a răspuns:

Scrisori de la Londra de Julian Barnes; Fata de hartie de Guillaume Musso; Mata Hari, femeia fatala de Pat Shipman etc... funda :X?

| blanca2000 a răspuns:

,,Ion,,de Liviu Rebreanu.