| Danny_Bk_1994 a întrebat:

In curand se apropie Valentine`s Day iar eu nici nu prea am idee ce cadou sa-i fac prietenei mele... Eu am 13 dar ea 12 dati-mi cateva sugestii de cadou... Cea mai inspirata si mai frumoasa sugestie primeste fundita! Mersi anticipat!

3 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Un buchet de trandafiri, o ciocolata o felicitare poate o innviti la un suc si sa-i marturisesti ce simti pentru ea. Sper ca ti-ma fost de folos.

| marius28111988 a răspuns:

Ceva care poate folosi de exemplu http://profitshare.ro/l/512427

| aKadeL a răspuns:

Pe bune!? La 13 ani va ganditi la Ziua Indragostitilor? Traiti-va copilaria! PS. Cumpara-i ceva simbolic.