| anonim_4396 a întrebat:

In ianurie se fac 5 ani de când sunt împreuna cu iubitul meu și as vrea sa ii fac un cadou legat de asta. Ce cadou as putea sa-i fac? Nu rama foto ca avem 10000

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cumpără un jurnal ceva mai aspectuos și scrie pe fiecare pagină câte o amintire frumoasă de a voastră și și mai bine dacă îți amintești și data
de exp : data 24 martie 2018 : îți amintești când am fost în locu x și am făcut aia aia aia aia etc.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Sau poți să-i scrii ba un lucru pe care-l iubești la el, ba ceva mărunt care te amuză la el, ba o amintire, să combini mai multe lucruri ce țin de voi

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O bijuterie brățară masculină.

| Mosotti a răspuns:

Fa-i un cadou simbolic, tu esti cel mai frumos cadou sau ar trebui sa fi, va fi multumit asa. Ia ceva bun de mancare, mancati, sarbatoriti asta, si asta e super.

| Panamax a răspuns:

Cand vine vorba de cadouri barbatii prefera ceva practic.
Face pipi pe el de jurnal, perna cu inimioare sau cana.
O sticla de vin decenta sau una de coniac fin.Ar trebui sa stii daca -i place coniacul sau whiskey.

| brokxy a răspuns:

E iubitul tau de 5 ani... tu ar trebui sa stii ce ii place si ce nu
Daca zice unu din noi, parfum, telefon, ceas.nu stiu etc
si nu ii place?

Răspuns utilizator avertizat
| Delcatty a răspuns:

Frumos, sa va tina!
Poti sa ii cumperi o perna in forma de inimioara pe care sa o personalizezi si sa scrie pe ea "5". Sau o poza cu voi/momente memorabile.
O cana cu un mesaj personalizat legat de asta.
Orice poti personaliza.

| IamJoKeR a răspuns:

Poți să îi faci cadou, un parfum sau un ceas dar cel mai frumos ar ar fi un tablou de cuplu cu voi 2 atârnat pe perete.

| MihaiPavel21 a răspuns:

Îți dau câteva sugestii:

Un parfum

O cană sau o pernă personalizată cu pozele voastre

Un ceas sau o brățară personalizate

O servetă

Un tricou personalizat cu poze de ale voastre sau cu un mesaj

Un breloc sau lănțișor personalizat

Butoni pentru o cămașa sau o cravată

Sper că te-am ajutat!

| AllexC a răspuns:

Eu unul m-as bucura sa primesc de la iubita mea, un parfum si un obiect ceva ex: un lantisor. Mirosul v-a ramane mereu in minte, iar obiectul nu se va termina, va stii mereu ca este de la tine.

| LeonovATgates a răspuns:

Lasa l sa te pupe in anus.

| Antonio_Marius_1986 a răspuns:

Ofera i o seara romantica de neuitat...asta este cel mai frumos cadou, si anume timpul petrecut impreuna.Colectionati amintiri, nu obiecte.