| irinac5 a întrebat:

Ce cadou aș putea să îi iau unei prietene bune?
Peste o săptămână este ziua ei și nu am nici o idee.Suntem prietene cam de când am început liceul în toamnă și colege de bancă. Inițial voiam să îi iau o ramă foto în care să pun mai multe poze cu noi dar am fost odată la ea acasă și avea o ramă în genul cadou de la o prietenă veche.
Aș vrea să fie ceva simbolic, dar chiar nu am idei.
Ceva sugestii?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| alexandramaria78 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu rama foto. Mi se pare un cadou excelent. Aici am gasit cateva rame foto dragute www.pravalia-cu-surprize.ro Sper sa-ti placa! Bafta!

| DariusM2199 a răspuns:

Este buna si ideea cu rama cu pozele, nu conteaza daca mai are una? Poti sa cumperi 2 bratari care sa simbolizeze prietenia voastra : una pentru tine si cealalta pentru prietena ta. Iti recomand sa cumperi de la https://www.instagram.com/bogdansworkshop/