| pkgkingu a întrebat:

In curand, eu si cu iubitul meu implinim jumatate de an.As vrea sa-i dau un cadou.Ce as putea sa-i cumpar? A mai primit de la mine un parfum si o cana si de Valentine's day m-am gandit sa-i cumpar o rama foto cu o poza de-a noastra.

4 răspunsuri:
| awspam a răspuns:

Iai un sac si spune-i ca il vrei umplut cu bani ca bani intretin fericirea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Catalin_Botezatu_1999 a răspuns:

Ia doua coliere sau doua bratari sau ce vrei tu un sa o pastrezi tu iar pe cealalta parte sa i-o dai lui

| lorelai1981 a răspuns:

Eu zic ca parfumul si cana este de ajuns de VALENTINE'S day...de ziua lui de nastere ce o sa ii mai iei? daca ii iei atat de multe...asteapta sa vezi ce iti ia si el..si atunci o sa vezi pe viitor ce alte cadouri ii iei.