| cosmin23a a întrebat:

In urma cu doi ani am cunoscut o fata. Eu am inceput sa ma indragostesc de ea, dar problema era ca ea avea prieten. Dupa ce am insistat cam o luna s-a indragostit si ea de mine si si-a lasat iubitul.Am fost impreuna un an, apoi am simtit ca ceva nu e in regula si am inceput sa am suspiciuni ca ei ii place de altul, suspiciuni care s-au adeverit.Din pacate m-a lasat pentru ala si pe mine. Zilele astea am vazut-o din nou si mi-am dat seama ca inca o iubesc in ciuda a tot ce a facut.Nu imi explic cum dupa un an sa o mai iubesc. Am mai vorbit cu ea la telefon, dar nu simteam nimic pentru ea, dar cand am vazut-o parca a reinviat tot ce simteam pentru ea. Acum ea e cu ala si maine a spus ca vine sa vedem un film. Ce sa fac? Sa-i spun ca inca o iubesc? Ce sa fac?

12 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Alta la rand.

| Lexy ♥ a răspuns:

Vrei sa te lase iar pentru altul? Nu va inteleg pe cuvant cate unii sunte-ti batuti in cap va place sa va chinuiti singuri. Dintre atatea fete ti s-a pus pata pe ea, nu ca vrei sa o patesti iar pe semne nu te-ai invatat minte.Numai bine.

| Wøodenpints a răspuns:

Când una îl lasă pe altul pentru tine, nu te gândești că o să te lase și pe tine pentru altul? Îți meriți soarta. Încearcă măcar să accepți asta cu demnitate și să nu pari cățel.

| Hevnoraak a răspuns:

O lași să treacă or mai venii altele.

| iubesc a răspuns:

Spune-i ca inca o iubesti si tot ce ai mai spus aici daca vrei sa fii fericit.

| Victoria275 a răspuns:

Asta i se intampla oricui. Apropo se joaca cu tine de parca ai fi cainele ei. Cand va veni la tine sa vedeti un film fii indiferent cu ea. Ar fi super daca ai pretinde ca ai si o iubita, astfel ai face-o geloasa.

| BombonikThaa a răspuns:

Vreau sa iti spun sa te feresti de asemenea fete! Si chiar nu merita iubite asemenea specimene crede-ma daca te iubea nu te lasa pentru respectivul incearca sa o uiti nu se merita cauta-ti pe altcineva si dao trecutului.:3

| IzZyY a răspuns:

Ar trebui sa iti dai seama ca ea, odata ce l-a lasat pe ala pentru tine o sa fie in stare sa te lase si pe tine pentru altcineva. DUpa parerea mea fetele de genul asta nu merita sa fie iubite!

| Patadeculoare a răspuns:

Spune-i ca o iubesti dar risti....sincer din descrierea ta e genul de fata care umbla din floare in floare. Orice fapta are o consecinta.Fa ceea ce simti tu sa faci :*

| Javelin a răspuns:

Ce spune bogdan si blueice e corect daca e panarama ori nu te combini cu ea ori decat te combini ca sa ii term vaginulrolling on the floor)

| blueice47 a răspuns:

Da, ai putea sa-i spui ca o iubesti si cu putin noroc poti s-o bagi si in patwinking