| EMy_Yo_1996 a întrebat:

Indicati cum poate fi rezolvata problema lui " Trebuie " in familie si la scoala. (Exercitiul asta e la psihologie ).

1 răspuns:
| DorothyAnn a răspuns:

Amuzant e ca o astfel de intrebare nu si-a primit raspunsul. poate te incalzeste cu ceva faptul ca daca era o intrebare de genul: Credeti ca Damon o va insela pe Elena, si cu cine, credeti ca o vor face? credeti ca o sa-l cunosc candva pe Stefan? - sigur primei tone de raspunsuri cred chiar ca deschideai un mini forum, ddespre vampiri, dar asta e Romanica, prefera patul si branza decat cultura!