| florynstefan1 a întrebat:

Am și eu o întrebare...de fapt 2!
1) Aș dori ca anul viitor probabil să îmi achiziționez un ATV! Întrebarea este:Am nevoie de permis de conducere pentru ATV dacă vreau să merg cu el pe șosea? Și pentru o persoană de 18 ani jumătate cam care este puterea Atv-ului adecvată pentru această vârstă?
2) Este o fată de care îmi place Din clasa a 9-a ea este în clasă cu mine și când i-am spus că o iubesc ea a spus că nu simte la fel! Întrebare mai mult pentru fete dacă de poate: Credeți că dacă îi întreb o prietenă de a ei mai bună credeți că mi-ar putea spune? Sau dacă este amică adevărată va spune o minciună? Voi băieții care sunteți în aceeași situație de fapt dacă există cum ați procedat când ați aflat că fata pe care o placeți nu la fel face și ea? Și mai e ceva când începe școala că tot mai este puțin fata asta dacă nu a spus adevărul despre acest lucru cum știu că totuși mă place? Cineva mi-a spus că dacă îmi răspunde monosilabic la mesaje înseamnă că nu mă place? Este adevărat? Dar în ce sens monosilabic? Vreau cât mai multe detalii și multe mesaje! Și dacă sunt persoane care cred că nu este un loc potrivit de discutat și crede că e mai bine să vorbim pe Whatsapp să mă adauge pe :0738165578! Va mulțumesc! Menționez că în momentul în care a zis că nu mă place erau de față toți colegii! Și mai cred că a rănit-o faptele făcute pe tema asta de către retardații clasei și probabil și printre cei ai liceului!

4 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pentru ATV iti trebuie categoria B; iar pe fete/femei Dracu lentelege.winking laughing

Răspuns utilizator avertizat
| cascadoryes a răspuns:

Vei avea nevoie de permis pentru categoria b.Altfel poti risca inchisoare de la 1 la 5 ani.

| Scopet_Pavel_1993 a răspuns:

Ca sa conduci un atv iti trebuie permis cu categoria b