| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Ce reactie ati avea daca prietena voastra v-ar spune ca nu stie sa sarute? V-ati amuza pe seama ei sau ati fi intelegatori?

16 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

I-as arata ca deja stie, si probabil s-ar amuza ea dupa.

Abh
| Abh a răspuns:

Toate au un inceput, nimeni nu s-a nascut invatat.Nu este bine sa radem de incepatori.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In viata totul se invata, cand ai fost in clasa I stiai sa scrii si sa citesti? Bineinteles ca nu, dar asta nu inseamna ca nu ai invatat si nu cred ca cineva a ras de tine.Asa e si cu sarutul.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca ar fi baiat d treaba intelegator nu ar trebuie sa se rada pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat!

| HBK a răspuns:

As face o gluma placuta pe moment, dar pe parcurs i-as explica ca o inteleg si nu e nici o problema la care sa se gandeasca.

| Cretzule a răspuns:

As fi intelegator. e ceva de ras?

| Zambete89 a răspuns:

Aoleu, asa de dusa e?! [[cine vorbea rolling on the floor))]]

Răspuns utilizator avertizat
| Dan_Tm a răspuns:

Eu chiar m-am simtit 'bine' cand s-a intamplat asta happy. Nu pentru ca nu s-ar fi pupacit ele, dar atentionarea in sine a fost dragutahee hee si am avut 4 prietene care m-au 'atentionat' happy. Oricum, singurul 'sfat' pe care ti-l pot da este sa fi 'relaxata'. Nu te gandii la nimic in timpul ala, doar lasa-te dusa de 'val'.happysucces

| TzaCaNeL a răspuns:

E de ras? Sa nu uitam ca nici noi nu stiam.

| adydassler a răspuns:

Ar trebui sa ma gandesc ca si eu am avut un inceput si ar trebui sa o incurajezwinking

| Theodor_2430 a răspuns:

Iasi spuna sa se lase condusa de mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

''''Toate au un inceput, nimeni nu s-a nascut invatat.Nu este bine sa radem de incepatori''''
a da, serios da de mine cum ai ras cum de mi-ai vorbit urat ca eram incepatoare cu calculatoarele, stii ceva abh una spui alta faci tu spui de altii da uitate la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As trece imediat la repetitii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi intelegator si rabdator cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As fi intelegator si rabdator cu ea