| Optimus7 a întrebat:

Ce preferati fetelor: sa v-i se ceara prietenia sau sa fiti sarutate ca sa fiti cu un baiat?

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Depinde de baiat. Daca e mai rusinos mi-ar placea mai mult sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el, dar daca e tupeist prefer sa ma sarute direct. Nu stiu daca o sa-mi dau seama ca sarutul e pentru a fi cu el, dar trebuie sa inteleg. laughing

| alina_7878 a răspuns:

Sa fiu sarutata big grin

| abcdc a răspuns:

Sarut...happy

| sasha_2369 a răspuns:

Sarut. Prea multe intrebari de gen " vrei sa fii prietena mea " provoaca greata, odata si odata.

| sunita666 a răspuns:

Heii. uite cum sta treabaa Daca baiatul stie ca fata respectiva il place si ea e mai timida. e mai bine sa ii ceaara prietenia ca nu cumva sa se trezeasca cu vreo palmaalaughing Dar daca faata e mai tupeistaa Pute. ti sa o sarutati si va garantez ca va fi un daday dreaminglove struck

| Username01 a răspuns:

Pai cred ca ar fi cel mai bine sa mi se ceara prietenia love struckhappylove struck

| Schnitzel a răspuns:

Sa-mi ceara prietenia. E foarte adorabil cand un baiat iti spune ca te place si ca vrea sa fie prt taublushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde... spre exemplu daca ies in oras cu un baiat care imi place si ma place...si pe parcursul intalnirii ne apropiem as prefera ca atunci cand ne despartim sa ma sarutehappy

| Lizuka a răspuns:

Sa mi se ceara prietenia. sa cunosc persoana respectiva, sa iesim, sa treaca ceva timp. si dupa aia sarut! si daca ma indragostesc, sa tina relatialaughing

| inlovewithyou a răspuns:

Sa mi se ceara prietenia! Daca nu-mi place de acel baiat si el ma saruta?! Deci mai bine prin cuvinte

| Alexandra_6794 a răspuns:

Sarutu` se practica acum