| TiggerO a întrebat:

Intrebare pentru fete: V-ati face un iubit mai mic decat voi? Daca da cu cat? Daca ati avut o astfer de relatie cum a fost?

11 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu mi-as face un iubit mai mic decat mine deoarece baietii asa mai mici decat fetele mi se par imaturi.
O seara buna!

| PerfectInsanity a răspuns:

Si eu am avut un prieten cu un an mai mic. am facut 1 an si 3 luni impreuna.
Mai mult de un an nu cred ca merge

| Miruu12 a răspuns:

Si eu m-am indragostiit de un baiat mai mic cu un an decat mine dar era un pic prea copilaros si parca nu mai ma dadeam in vant dupa el. Mai mult imi place de colegul de banca de o varsta cu mine. Emai mare cu 6 zile happy.

| Miruu12 a răspuns:

Da si eu am avut ...nu a mers preea biine. sad.

| iarinaa a răspuns:

Eu personal am fost cu un baiat cu un amn mai mic decat mine si s-a comportat imatur, nu stia sa se comporte cu o fata, dar nu tuturor li se intampla asa, dar baietii mai mari se comporta mai fumos cu fete

| larylarisanadrea a răspuns (pentru iarinaa):

Ai dreptate! Si eu am fost cu un baiat mai mic decat mine si s-a coportat la fel (imatur)! A fost o invatatura de minte! de atunci nu am mai fost cu un baiat mai mic decat mine!

| BiancaaaO a răspuns:

Cunosc o fata care are un prieten cu un an mai mic si se inteleg bine... au vreo 2 ani impreuna

| RoxRoman a răspuns:

Daca se comporta ok cu mine nu am treaba. ideea e sa nu se comporte imatur si sa faca faze urate. am fost cu un baiat mai mic decat mine cu un an si ceva si era foarte imatur si dupa 2saptamani ne-am despartit

| Andr33ya a răspuns:

DAca sar comporta normal si nu ar arata varsta pe care o are da, cu un an, cel mult 2...nu am avut asfel de relatie.

| Wasabi a răspuns:

Hey cunosc un prieten de 16 ani si e cu o fata de 19, De 1 an si 9 luni sunt impreuna

| Alanna a răspuns:

Depinde foarte mult de trecutul fiecaruia. 2 baieti de aceeasi varsta pot fi complet diferiti ca maturitate in functie de trecutul fiecaruia. Sor'mea este maritata cu un baiat cu 4 ani mai mic, iar eu fac nunta cu un baiat mai mic ca mine cu 3, dar mai conteaza si varsta...adica eu am 28 de ani.
Am mai avut relatii cu baieti mai mici si nu a iesit ok pentru ca avea momente in care se purta mai infantil decat un copil de 12 ani si ma simteam aiurea. De prea multe ori am avut senzatia ca "ïl cresc" si am pus capat. Acum, la varsta asta e altfel, pentru ca si el e matur si avem aceleasi teluri in viata.