| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare si doresc si pareri, dar va rog raspundeti matur. Doresc raspunsuri in general de la oameni maturi, sau care termina / au terminat clasa XII.
Eu mai am putin si termin clasa XII. Ma pregatesc de bac, voi da bac-ul la istorie, romana, geogra si spaniola + comp. digitale. Imi doresc sa reusesc si sa termin cu bine scoala. Ma gandesc (serios) ca dupa liceu sa urmez o facultate si sa imi fac o carierea. Imi doresc sa am o prietena, sa ne intelegem si sa fie totul bine. Cu toate acestea, normal ca in viata vor fi si greutati, dar ma gandesc serios sa imi intemeiez o familie cu copii. Ma gandesc si serios peste 10 ani, am in vedere sa ma casatoresc, sa am copii, sa ii invat ce este bine, sa ii ingrijesc si sa fim o familie adevarata.
(voi povesti mai mult pe blog, pe care il voi crea). Voi ce ziceti? Cum vi se par ideile / gandurile mele? Voi cum va vedeti viitorul? cariera, familie, copii...

1 răspuns:
| wintage a răspuns:

Sunt ca si gandurile tuturor. Nu iesi cu nimic din tipar cu asta.