| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea asta este adresata persoanelor casatorite: vi s-a intamplat vreodata sa simtiti,, fluturasi" in stomac pentru alte persoane? desi sunteti casatoriti/e.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,mereu eram atentat de alte femeii sa ma ispita dar iubirea mea infinita pentru ea m-a facut un gay de calibru nu ma pot uita la altele, e full de anunturi de femeii/barbatii casatori, dorinta nu moarte ea exista, intr-un studiu s-a dovedit ca o relatie bazata pe atractia fizica se va darama rapid daca nu este iubire intre cei doi, iubirea face alte persoane neatragatoare, scuza-ma ca nu sunt insurat sunt tanar

| RAY a răspuns:

Nu e adevarat, e o intrebare foarte buna, asa as vrea sa am o nevasta sa ma iubeasca cu intrebarii de astea as avea motive de divort

| RAY a răspuns:

Depinde de starea mea de spirit

| sofisis a răspuns:

Normal, cine spune ca si-a iubit exclusiv si mereu numai partenerul de viata minte cu nerusinare.
Infatuare, atractie, amorezeala...toate astea vor exista mereu. Acum, ca alegi sa inseli sau nu...asta e cu totul si cu totul alta poveste.