PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Iubiti, sau inca mai cautati iubirea?! Poate va ajuta si acest blog!

http://armonia-iubirii.blogspot.com/

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Iubirea nu se cauta, iubirea se gaseste.

| Dizzydizz a răspuns:

Multumim:X

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ei da, Richard Clayderman imi place, la fel si Gheorghe Zamfir!

| Contrast a răspuns:

Multumim pentru ca ne-ai amintit ca existam pentru iubire: pentru a iubi si pentru a fi iubiti!
Daca iubesc?
Iubesc in fiecare secunda... iubesc tot ce este in viata mea, tot ceea ce ma inconjoara, tot ce mi se daruieste si ce pot darui, iubesc viata si tot ce este viu, tot ce simte, tot ce se tranforma, tot ce freamata si se teme...
Dar daca vorbim de "iubirea mea", credeam ca am gasit-o, ca imi apartine si ca doar s-a ratacit pentru o vreme... dar mi-am dat seama ca am iubit un vis...
Azi, mi-e dor s-o gasesc, dar stiu ca nu trebuie sa o caut pentru ca e undeva aproape, si in curand o voi recunoaste din multimea de trecatori grabiti spre nicaieri...

| pinguinuVerde a răspuns:

Mulţam.

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda. tu vrei sa ne indragostesti sau sa faci vizualizari pe blog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o caut. O astept.inca o astept. Nu stiu daca sa cred sau nu in existenta ei. Multumesc pentru blog, o s-arunc o privire, doua, trei...

Sa fi iubit`!:*

| JokKer a răspuns:

Ok, am sa ma uit.happy