| Mihaela_Alina_1997_f7P8 a întrebat:

Iubitul meu mi-a furat ceva un iqos, el crede ca eu nu mi-am dat seama. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SüßesHäschen a răspuns:

Poți sa ii spui ca altcineva îndată de el nu putea sa îl ia și ca dacă l-a luat el cumva tu nu te superi pe el și ca trebuia sa îți zică ca îl dădeai dacă îl cerea.

6 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Sparge-i mufa!

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui sa ti-l dea inapoi si cand l-ai primit, sa-i tragi un sut in fund hotului si sa renunti definitiv la el.

| Mihaela_Alina_1997_f7P8 explică (pentru Violleta2022):

Sa ma bată mama asa o sa fac

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu el.

| Killa3463 a răspuns:

Indicat era sa iti ceara, daca iubitul tau te fura sa ai grija!

| Silwian37 a răspuns:

Cum poti sa mai stai cu un astfel de om cu apucaturi de hot? Doamne fereste cat de proasta poti sa fii!laughing)))