| dalila a întrebat:

La anul o sa am nunta si as vrea ceva mai deosebit.cine imi da niste idei?

Răspuns Câştigător
| Alondrasarah a răspuns:

Ca sa inspiri un gen mai elegant. evident iti trebuie un aranjamnet floral. pentru a impresiona poti folosi trandafiri albi cu aranjamentul mov.pentru asta. trebuie ca si incaperea sa fie de asa natura...pentru a impresiona poti prinde de scaunde niste funde. la fiecare farfurie poate fi cate un treandafir.pe tavan poti aranja niste voale. care sa fie prinse pas cu pas ca niste pernute ce atarna pe perete(tavan). iar pentru a fi pregatit fizic.va puteti inscrie la lectii de dans. valsul ar fi cel mai indicat.si sa aveti momentul vostru. succes. sper sa te ajutewinking

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Idei sunt multe dar depinde si de cati bani vrei sa investesti in asta! Mergi pe la targurile de nunti sa vezi ce se poarta in decoratul salii, al meselor, desi ca e un pic cam repede daca tu spui ca ai nunta la anul.

| darrio2007 a răspuns:

Casa de Piatra.

| CarmenR a răspuns:

Intra pe www.karena.ro si acolo vei gasi sfaturi, idei si solutii la tot ceea ce inseamna oraganizarea unei nunti.