| bbonly a întrebat:

La ce se refera baietii cand ii spun unei fete sa fie cuminte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ce mai raspunsuri mai sus. Acum cativa ani mai spuneam si eu asta si ma refeream doar la un fel de " fii cuminte, ai grija de tine, nu fa nebunii". Nu ce zic aerienii astia mai sus.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu-i injure, sau sa nu-i bata! happy

| mentholinks a răspuns:

Sa nu se imbete, sa nu se frece cu toti disperatii, etc.

| WaterDrop a răspuns:

Cea mai proasta replica atunci cand au ramas in pana de idei. Tehnic te-a facut "ieftina" si a insinuat faptul ca te dai la majoritatea baietilor cu care vorbesti/umbli, dar acum, daca a aparut el in viata ta, te roaga sa nu mai faci asta in lipsa lui. Daca ti`o mai spune cineva, recomanda`le sa citeasca o carte ca sa vina cu ceva mai bun sau ii poti injura direct, pentru ca te-a cam jignit spunand asta.