| Yuuuki a întrebat:

Am o intrebare pentru fete. Voua va plac baietii "duri" si smeceri? Pentru ca in ziua de azi aud numai fete care spun decat sa fiu cu unu cuminte mai bine cu unu dur si rau ca sa plang dupa el.Vad fete din ce in ce mai rar care cauta un baiat atent, haios si cu niste creier in cap.

Răspuns Câştigător
| allynNa20 a răspuns:

Ai dreptate. "Un baiat atent, haios si cu niste creier in cap" poti sa intalnesti, problema e ca nu ii observi calitatile deoarece un astfel de baiat e mereu mai retras datorita complexelor pe care si le face din cauza tipior "smecheri". Si nu fetele ar trebui sa-i caute pe baieti, ci baieti pe fete, iar din pacate un baiat cuminte nu face de multe ori primul pas.

| Betty18 a răspuns (pentru allynNa20):

Ai mare dreptate!

11 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Mie, spre exemplu, imi plac tipii care are cate putin din toate(in afara de prostie si alte chestii negative).

| Maditzaa16 a răspuns:

Mie imi place baiatul cum o fi el, dur, smecher, timid, finut dar sa ma iubeasca big grin asta conteaza cel mai mult... alea care zic ca vor sa planga dupa ei inca nu stiu ce-i aia laughing si ia totul in gluma! big grin fiecare baiat are stilul lui :X al meu e perfect pentru mine si nu conteaza ce zice restul'... daca tu nu stii sa fii dur sau timid laughing fii tu insuti cu oricine cine te place te place si asa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne,nu suport genul asta de oameni.Pentru ca "smecherii" sunt de cele mai multe ori si cocalari.
Mai bine un "tocilar" atent, afectuos si amuzant.

| Nayuky a răspuns:

Nu eu una nu ii suport pe aia smecherilaughingfetele carecauta asa ceva nu sunt normale.ii plina scoala la ine de baieti deastia care se cred duri si fumatori si tot felul..pe mine sincer nu m-a atras niciodata asa ceva..tocmai ca nu am gasit un baiat atent, haios si cu putin creier in cap..gen anime..ca numai in animeuri ad asa ceva in rest nu am vazut.De aia nu am avut niciodata prieten..decat un smecher dnala care la cel mai mic pericol o i-a la fuga si nici nu se uita in spate sa vada pe unde am ramas numi suna seara sa vada daca sunt bine..mai bine m-as lipsi de asa ceva.E drept ca eu nu prea ii suport pentru ca sunt mai nebuna laughing fan anime..sunt ca o fata anime sarita de pe fix..ca si Haruhi.dar cand vine vorba de baieti..nici nu ma pot uita in ochii lor(deci ca o fata anime timida mult prea timida si nu doar in cazul baietilor)..in cazul in care ar fi de treaba nu un jonny bravo.Cu ei nu prea vorbesc..pentru ca nu am ce..nu vreau sa ii ascult vorbind despre cluburi etc..Vad ca esti fan anime..pai..fani anime cam respecta principiile animeurilor. cele de baza de bun simt..si de respect fata de cei din jur..tocmai de aia lumea ne face ciudati..pentru ca ne pasa si de altii si suntem(fanii anime) mai sensibili

| Alishia a răspuns:

Eu nu tin la baietii duri si smecheri, mi se par complet aerieni si copilarosi, prefer genu romantic si atent cu care sa pot vorbi orice si sa nu se supere din orice chestie

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Dur si smecher? nehh.
Eu una prefer un baiat... exact ca prietenul meu, si anume atent, iubitor, mereu alaturi de mine, parintii mei il adora(e primul prieten care ii convine lui tata), glumet, simpatic...nu e tocmai tipul mereu la moda, cu masina si nu mai stiu ce, dar e mult mai bine asa. Prefera sa dea banii pe chestii mai folositoare decat hainele care peste o saptamana deja nu mai sunt la moda.
Cand sunt trista, face tot posibilul sa ma scoata din acea stare, nu suporta sa ma vada plangand.
E sincer, si nu are niciun secret fata de mine.
Mda, e rocker, si un look de bad boy, dar e foarte foarte dulce, si ma trateaza ca pe o princess ^_^

| 구미호 a răspuns:

Mie imi place de un baiat cu toate calitatile in el:smecher(se da mare),dur(uneori are inima rece),e cuminte cu toate ca e enervant(ma tachina, dar nu face foarte des prostii), e haios si destept si foarte atent, uneori parca ar visa cu ochii deschisi (cam ca mine, cand ma gandesc la el).Il iubesc mult de tot! Cred ca simte acelasi lucru. Funda?

| aanny a răspuns:

thinking mie imi plac baietii smecheri, mai duri(si eu is mai rea de felul meulaughing) dar neaparat sa aiba creier straight face sa se poarte frumos cu mine si cam si cuminte(daca ar fi asa rau incat sa se tot bage in belele poate chiar in puscarie mi-ar da prea multe batai de cap, sa nu mai zic daca ar fi "rai" in sensu de porci adica sa fie infideli si usuratici de aia nici sa nu aud laughing.....deci in concluzie cate un pic din fiecare poate pe cele ce le-ai auzit tu vorbind sunt niste "blonde" daca nu uite-te mai bine fiindca suta la mie sunt vopsite o fata cu capu pe umeri nu s-ar lasa batjocorita de unu doar ca sa nu fie luata in ras deoarece sta cu un baiat mai cuminte.depinde in ce fel crezi tu si cum au zis ele. poate ele se refereau la "cuminte" adica tembel, impiedicat neghiob sincer nici mie nu mi-ar place si as reaqctiona ca ele dar eu as spune mai mult in gluma :* bafta in continuare

| Oanaa93 a răspuns:

Da cam dificil dar in opinia mea fetele care cauta asemenea baieti sunt niste fete de moravuri usoare care inca stiu ce inseamna cuvintele aste "dur" si "smecheri". eu prefer a doua varianta de baiat big grin nu am nevoie de unu cu gesturi straight face mai bine haios si atent decat dur si prost big grin

| LoVeYoUtO a răspuns:

Eu prefer baieti duri care se cred tari care se ia la bataie pentru ca nu le convine ceva care cred ca sunt sefi dar nu sa m a ignore sa fie dur cu mine