| MadyHas a întrebat:

Luna viitoare in data de 3 e ziua prietenului meu.si nu stiu ce cadou sa-i iau...astept niste pareri. vreau seriozitate.multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Beatricce a răspuns:

La barbati in special e destul de greu sa faci un cadou ideal. Cadourile depinde de persoana. Iti enumar cateva, din propriile experienta, apoi o sa te decizi daca sunt de folos:
ceas, bratara din argint, lant din argint, parfum, bilete la meci (daca e atasat de fotbal )
Este un site de pe care poate te mai poti inspira :
http://www.borealy.ro/cadouri-barbati?gclid=CKOa7MP9sboCFQ1f3godO3UAWA

Sper ca te-am putut ajuta :)

4 răspunsuri:
| GmVenNo a răspuns:

Salut mady
. invita-l la o pizza, o bratara de argint

| DariusAdrian a răspuns:

Simpluhappy Marijuana sau Alchoolbig grin

| coolgirl2013 a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa ii cumperi : un parfum pentru barbati de la Avon si un ceas de mana (de aur-argintiu) cum vrei tu. Fundaa?

| justU a răspuns (pentru coolgirl2013):

Parfumurile de barbati de la Avon sunt vai mama lor...