| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu prietena mea cea mai buna..mai demult tin la ea si am tinut mereu..acum intr-o perioada am vrut sa ma impac cu ea. am vrut-o inapoi pentru ca ma simteam naspa si ne-am impacat, dar mai am inca o prietena buna..care am cunoscut-o acum un an si ne spunem tot ne intelegem bine nu ne-am certat niciodata mai apar cateodata discutii ca ea e mai mica cu 1 an ca si mine si incerc sa ii arat ce e bine si ce e rau. si uneori ne mai suparam dar nu dureaza mai mult de 5 minute laughing tin la amandoua nu stiu este extrem de ciudat. aialalta prietena sta undeva putin mai departe de mine in vacanta asta nu ne putem vedea asa des, dar asa ne intalnim. in general mi-e dor de ea mereu happy care este parerea voastra?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am inteles nimic

| MiculFaraon a răspuns:

Pai ramai prietena cu amandoua. Cu cati ai mai multi prieteni cu atat mai bine. Pa-pa :*.

| Xenia16 a răspuns:

E greu in iubire, se observa ca esti nehotarat. Cel mai bine e sa ramai prieten cu cea mai buna prietena nu ai vrea sa strici relatia de prietenie pe una de iubire, iar cu iubita incearca sa te intelegi cat mai bine.

| Claudettee a răspuns:

Parere despre ce? Ai spus totul foarte aiurea. Nici cu gasesc logica, ai 2 prietene cu care te intelegi destul de ok. Si?

| yAsMy11 a răspuns:

Si ce are daca ai doua BFF? Iti este frica ca ele sa afle? rolling on the floor

| vreausaramanan0nim a răspuns:

Impaca-te cu prietena cu care te-ai certat daca merita desigur. E bine sa ai cat mai multe persoane in jurul tau care te iubesc si tin la tine. Nu e nimica rau sa ai 2 prietene bune tongue Sa nu mergi pe ideea ca poti sa lasi balta pe una deoarece mai ai una pentru ca asta este o prostie!