| Victor_6850 a întrebat:

M-am indragostit de vecina de sus. ce pot sa fac? http://www.youtube.com/watch?v=cpXGJUxfIAA

Răspuns Câştigător
| needcolors a răspuns:

Pur si simplu trebuie sa faci sex cu ea. Apoi iti trece dragostea. Acesta este remediul.

9 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Intreab-o daca te ia in spatiu, cu chirie!

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Esti insurat?
Ai iubita?
Ai copii?
Ea e maritata?
Are iubit?
Are copii?
Daca raspunsul la toate intrebarile de mai sus este NU, atunci treci la atac laughing

| darrio2007 a răspuns:

Incearca.Vecina de langa casa niciodata nu te lasa.

| GuessWho a răspuns:

Pentru moment as fi crezut ca esti vecinul meu smug
Numa ca eu sunt vecina d jos:devil)

| MariusPopa a răspuns:

GogosikaInfuriata laughing Da chiar asa. ce mai stai treci la atac big grin

| SakuraHaruno2810 a răspuns:

Incearca so impresionezi cumparai flori, lucruri si bijuteri, in primul rand mai intai trebuie sa vorbesti cu ea in aldoilea rand trebuie sa impresionezi in al trielea rand incearca s-o faci sa te iubeasca spune-i chiar tu ca o iubesti din toata inima eu cred ca sexul este o metoda proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing bha esti prost?

| 123Julia a răspuns:

Mai bine zi sa mergeti la un suc si dupa aia aduo la tine acasa si faceti sex.Si dupa aia te iudeste doar pe tine. Daca nu merge fa sex cu ea direct.

| Victor_6850 explică:

Eu sunt singur, ea are iubit de cativa ani.