| anonim_4396 a întrebat:

M-am saturat sa ma tot cert cu pretenul mei, il iubesc foarte mult incat am inceput sa ii accept proape orice, 3 zile suntem cuplu ideal, 5 plang intr-una si ma enervez, pune prea multe suflet dar si fara el e foarte rau, am incercat si nu e deloc benefic. Are rost sa incerc sa il fac sa realizeze ca nu e bine ce facem? continui sa il iubesc, dar ma gandesc si la mine, cum sa mai fac? nu stiu.

Răspuns Câştigător
| LauraToaderLauraToaderLauraToader a răspuns:

Poate asta este raspunsul! Chiar daca gandesti ca il iubesti, inima spune alceva.Incearca sa vb cu el, poate te va intelege, dar daca nu atunci nu mai sunteti facuti unul pentu altul! Bafta

| iuliapysutz a răspuns (pentru LauraToaderLauraToaderLauraToader):

Am incercat sa ii spun si intelege, de multe ori il vad ca incearca sa se schimbe, dar e prea incapatanat si cred ca imi ajunge si mie, dar nu pot renunta nici asa la el.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ar fi mai bine sa luati o pauza

Răspuns utilizator avertizat
| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai...in primul rand cati ani ai?laughing

| iuliapysutz a răspuns (pentru DianaIsHere123):

Nu e relevanta varsta, dar stai linistita nu am vreo 12-12 aniwinking

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru iuliapysutz):

Ok laughing