| ronnieron a întrebat:

Ma-m indragostit de un baiat de la noi din tara numai ca el este vedeta si eu cred ca este posi bil sa fim impreuna pentru ca eu o sa ajung cat de curand vedeta si nu zic numai ca sa ma laud dar chiar asa este si cum sa fac sa ajung vedeta cant mai rapid ca voce am da nu am impresar...HELP!

Răspuns Câştigător
| DakotaXOXO a răspuns:

Aaaa,ce sa zic, mult succes.E cel cu Beatboxu'

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wintage a răspuns:

LOL...
Si eu m-am indragostit de J.Lo. si eu cred ca e posibil sa fim impreuna...

| JustDeedee a răspuns:

Asta chiar nu stiu laughing Ti-as sugera totusi sa lasi vedetele de o parte si sa te uiti la baietii din jurul tau... Nu uita inca nu te cunoaste! Nu ai de unde stii cu siguranta daca va dori o anumita relatie cu tine sau daca deja are una! Sunt sigura ca sunt foarte multi baieti pe langa tine care ar dori sa fie impreuna cu tine. happy

| DakotaXOXO a răspuns:

Zi-mi si mie,te rog frumos, de ce vedeta te-ai indragostit, sa vad daca o cunosc. Fara gluma!kiss
PS:Trimite-mi mesaj ca sa nu uit.

| ronnieron explică (pentru DakotaXOXO):

Cosmin Agache

| DakotaXOXO a răspuns (pentru ronnieron):

Aaaa,ce sa zic, mult succes.E cel cu Beatboxu'

| DarQueen a răspuns:

Da, o să ajungi o mare vedetă, mai ales la felul cum scrii, poate devii următoarea Inna Menghina sau Alexandra Stână. Ce să zic, visează în continuare.
P.S.: Şi eu am voce, dar mai e drum lung până la "vedetism".
Mai bine pune-te bine cu şcoala că la capitolul ăsta...scârţâie.

| AddaSunnii a răspuns:

Mergi la canto, dar mai intai, invata sa scrii corect, da?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si copii vostri vor fi tot vedete si nepotii si copii lor si copii copiilor lor in vecii vecilor.bravo.v-ati scos.e bine.este si scoala vedetelor. aveti toate conditiile.supces,la toti.

| Hellp a răspuns:

Personal, cred ca aceasta intrebare este cea mai stupida si ciudata intrebare pe care am citit-o vreodata! straight face

| elea a răspuns:

Tu vedeta?rolling on the floor. esti comic rau...

| KazakZtan a răspuns:

starstar ronnieron starstar un autograf! te rog... dar ce modest estilaughinglaughing