| roxydulcica a întrebat:

Ma place un baiat... cu care am stat la vrajeala ma iubeste la nebunie imi demonstreaza asta .ke sa fac iubesc pe altcineva... dar nici cu kel care'l iubesc nu sunt... acum a intrat in joc un alt bait de la mine din clasa care j el ma place dar nu vreau eu imi vreau fostul iubit inapoi dar nust cum sa fac sa ma impac cu el...nici macar nu stiu dk ne-am despatit... vreau j eu sfaturi

Răspuns Câştigător
| raluca_4573 a răspuns:

Decide-te care iti place mai mult.si cu care vrei sa ramai! si daca tu vrei sa ramai cu fostul[adica cu cel care ti-a demonstrat ca te iubeste].atunci vorbeste cu el si vezi cum sta treaba! si ai lamurit problema! succes si sa ne spui pe cine ai aleshee hee!

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Draga mea, parerea mea este ca tu fugi dupa mai multi iepuri si pana la urma nu ai sa prinzi nici unul, decidete pentru unul nu da cu piciorul ocaziei ivite, pe urma poate ai sa regreti.Bafta multa iti doresc.

| stefygirl a răspuns:

Pei mai intai vb cu iubitu tau ca sa vezi daca inca sunteti imprreuna daca zice da spune-le celorlalti baieti ca iti pare rau si nu te intereseaza deoarece iti place de un baiat cu care esti combinata si vor trebuie. sa-ti inteleaga sentimentele daca te plac iar daca iubitu tau zice nu atunci esti norocoasa de unde sa alegi si la fel sa le spui baietilor celalalti care vor sa fie cu tine

| Andrusa a răspuns:

Raspunsul va veni de la sine, nici no sa-ti dai seama si inima ta o sa aleaga un baiat, vorbeste cu fostul, dar nici pe asta nul jigni nu e prea frumos, lamurestei normal ce simti pentru celalalt si cred ca te va intelege bine pa sper sa-ti gasesti jumatatea si sa fii fericita pa
NOAPTE BUNA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj sa incerce sa vb k el.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, si eu pot sa zic ca sunt km in aceeasi situatie, doar ca eu nu m vb cu altcineva, fostul vrea sa ne impacam, dar eu nu stiu pe care sa aleg. am impresia ca mi-am gasit jumtatea, dar nu stiu care dintre ei e.
si eu am o dilema acum, incerk sa nu m fac greseli, ci sa fac ce e m bine pentru mine.

| roxydulcica explică:

Mey fostul meu L iubit nu-mi vrea sa-mi explice dk ne-am despatyt.kel pe care il iubesc... iar cu kel care am stat D la vrajeala vrea sa-i dau o alta sansa dar nu vreau... j acum un alt baiat imi fake ochii dulki...ke sa fac...

| roxydulcica explică:

Stefy treaba e ca el refuza sa vb despre relatia noasta fostul prieten adikL kel pe care il iubesc... sp ca nu mai conteza... ca el e un prost j nu merita sa il iubesc... ca nu vrea sa ma faca sa sufar... j ca ii pare foarte rau ca acum sufar dupa el...noi nu prea comunikam doar prin vara'mea j pe ea o intreaba despre mine ii sp ca el ma iubeste dar ne'am desp ca nu vrea sa sufar...imi sp sa am mare grija de mine... j chiar am vb acum o saptamana cu el pe mess... j imi da'dea de intales ca ar vrea un sarut de la mine...adica eu ii sp ca aia virtuali sunt degeaba j mo intrebat daca vreau in realitate. j logik am sp da... j a sp ca ar fi fain? nu inteleg ke vroia sa spuna...las ierta j mas pune cu el ca imi este tare dor de el.