| BlancaFantasma a întrebat:

Ma simt singura! mai e cineva pe aici care se simte ca mine? toate prietenele mele au prieten si nu mai au timp de nimicoh go on. incepe scoala in curand si eu cu o alta colega suntem singurele fara prietensad e nasol, ca inainte sa luam vacanta colegele cu care ma inteleg bine, in fiecare pauza povesteau numai de prietenii lor cum i`au cunocut etc.si ma simteam in plus langa ele.plus ca se gasea una mai smecheara care sa me intrebe de ce nu am pe nimeni.pai de unde sa stiu eu? ma deprim cand vad atatea cupluri pe strada, si imi aduc aminte de fostul prieten mereusad el nici nu stie cum ma mai cheamachatterbox plus ca imi place de un coleg care iar nu vrea sa auda de mine.sunt o simpla colega pentru elsad asta a fost de departe cea mai plictisitoare vacanta pentru mine, am fost mai singura ca niciodata.in caz ca conteaza am 18 ani:d

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BlancaFantasma explică:

@marius nu sunt din tm acolo vin peste un un la facultatelaughing

| KenJi a răspuns:

Si eu ma simt super singur nu am mai iesit din casa de mai bine de 2 saptamani.Eu am 14 ani, toti prietenii sunt plecati la munte la tara sau in alte tari straine...Prietena nu am nici eu straight face. La inceputul vacantei am crezut ca o sa fie cea mai faina vacanta de pana acum...Si acum ce sa vezi, ceea la ce nu ma asteptam. Daca vrei sa mai vorbim da-mi id tau de mess sau vorbim si pe TPU prin mesajehappy

| mQriana a răspuns:

Buna si eu sunt singura din ianuarie, nu am gasit pe nimeni potrivit pana acum...ma simt oricum bine! desi ma mai gandesc la fostul'oh go on, si pentru mine vara asta a fost vai si amarstraight face pot sa zic, plictiseala totala.Toata lumea e plecata la mare, munte, sat...etcoh go on.Daca nu ti'ai gasit inca pe nimeni potrivit stai linistita ca iti vei gasi si tu in curandhappy. Fiecare are un suflet pereche!happy

| AnnaDee a răspuns:

Hei!
Daca nu e vremea ta nu e! Nu forta situatia...
Oricine are o jumatate. Nu-ti face griji, oportunitati sunt tot timpul, dar ai grija sa o alegi pe cea corecta! Nici eu n-am prieten in ciuda celorlate fete de varsta mea deoarece nu e timpul, nu e vremea mea.
Sper ca te-am ajutat!

| fuckThisLife a răspuns:

Eu am 16 anihappy si te inteleg perfect, cea mai urata vara din viata measad
eu imi facusem prieten la inceput dar a inceput sa lucreze, nu mai avea timp sa ne vedem si pasad...
acum ma gandesc la tipu cu care am fost anul trecut cand am inceput scoalasadam stat cu el pana in ianuarie.si din cauza unor probleme de ale mele ne-am despartitlaughingiar acum visez ce frumos ar fi sa ne impacam,iar prietena mea cea mai buna are prieten, iese cu el, iar cand mergem la plaja vine si el si nu ma prea bag in discutiile lor si ma simt iar in plussad
cea mai de *** vara ca s-o spun pe romanestelaughing

| Bubble13 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. insa eu am 13 ani si simt ca nu am nici un prieten langa mine, pentru toti sunt o simpla amica, colega si atat. nici nu mai imi vine sa ies din casa. si mai mereu mi-e gandul la baiatul care mi-a spulberat inimia chiar daca nu am fost impreuna, simt ca nu mai am nici un rost pe lumea asta. nu crezi ca deja e prea multa luma trista si suprata pe planeta asta? eu cred ca da...si printre acele persoane ma aflu si eu, desi nu imi plang singura de mila, insa ma simt extrem de singura. parintii mei au un job stresant, iar eu stau mai mereu in fata calculatorului, si asa am ajuns sa fiu mai tot timpul singura iar usor usor nu am mai ramas decat cu cativa prietenistraight face

| floryyn91yy a răspuns:

Si eu sunt plictisit((((((

| Miru2004 a răspuns:

Buna, si eu ma simt la fel. Sunt la fel ca tine. Singura. Si mie imi place de un coleg, dar lui nu ii place deloc de mine.Prietenele mele au toate prieten, dar eu nu. Lucrul acesta ma supara f mult.

| marius3506 a răspuns:

Daca esti din timisoara te ajut eu happy

| Beibiiis a răspuns:

Buna, printesa!
In primul rand conteaza varsta ta `!
Si in al 2-lea rand daca iti spune cineva ceva raspunde-le asa : Eu astept baiatul potrivit, nu ca voi! Cand cineva o sa ma uibeasca atunci o sa fiu cu el pentru ca stiu ca nu e degeaba!
Bafta!:*
Funda?

| Corina_2584 a răspuns:

Hmm. eu te-as sfatui sa-ti cauti pe cineva care te iubeste si te place asa cum esti tu. numai sta sa cercesti dragoste, sau sa vrei sa fi ce erai inainte. Si cum spuneam: trecutul e trecut, viitoru` conteaza acum.
p.s. : Daca nu ai prieten nu e un sfarsit de lume. Trebuie sa te simti sigura pe tine, si o sa vezi cum se lipesc baietii de tine.
Fundita?batting eyelashes

| Terry87 a răspuns:

@RedBoy28, esti dereglat rau baiete...u sfidezi legile fizicii...frustratulewinking

| costescucristian a răspuns:

La puscarie daca se poate cu tine laughing glumeam draga ...cauta ca baieti prosti sunt peste tot mai ales la varsta ta

| paula_6464 a răspuns:

Daca vrei imi poti lasa id-ul tau prin mesaj sa vorbim mai multe pe mess.Stiu prin ce treci sad