| kkkmakafull a întrebat:

Hey! anul asta am trecut in a 8-a si vad ca colegele nu ma prea agreaza, inainte prietenele mele vorbeau cu mine si etc.si acum nici nu ma mai baga in seama.am intrebat-o pe o fosta "prietena"daca pot sa stau cu ea in banca si mi-a raspuns pe un ton sever NU si azi stateam la geam pe pervaz si o colega "pitzpoanca clasei" a venit si ma dat la o parte de la geam ca sa se puna e. si am zis"doamne" fer daca am mai vazut asa ceva" si ea a zis"daca iti trag 2 "si mno.si am plecat de acolo.in fine.de ce se poarta asa cu mine fetele? nu toate doar 3 fete FUNDAA! si vot

Răspuns Câştigător
| Ionela78 a răspuns:

Daca se mai intampla asta inchide-i gura! asa fac si eu! nu trebuie sa fii ceva gen "vai a zis sa ma dau ma dau"si nu spune doamne fereste,inchide-i gura d n prima! spune-i asa, nu ca tie rusine sa nu iti raspunda sau ceva"dar tu cine te crezi? eu am stst prima aici, nu tu! asa ca tu trebuie sa pleci!"fii curajoasa si inchide-le gura! fii curajoasa! funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate sunt invidioase pe tine[numai atunci te porti urat cu cineva], nu le mai baga in seama pentru ca nu s ele buricu pamantului

| kkkmakafull explică:

Mda...da eu nu stiu sa ma bat...laughing

| lovevampire18 a răspuns:

Inchidele gura direct si daca tot mai comenteaza ii spui ca poate vor alea o bataie de la tine dar daca te batzi cea ce nu iti prea recomand sa te batzi dupa ore daca va intalnitzi afara.
P.S. Nu te lasa kalkata in picioare de nistre copile care sunt invidioase pe tine.

| Murzik a răspuns:

Fii tare si radele cite o uciganie...

| Andu27 a răspuns:

Astea sunt fite de fete.se vad si ele ca au mai crescut sunt clasa a 8-a. cele mai mari din generala. Iti dau un mic sfat. SCHIMBA-TE! nu le mai baga in seama si fa-ti o schimbare de look sa spun asa sa arati mai altfel decat ele sa vezi cum te vor baga ele in seama pe tine. am trecut prin asta crede-ma. Acum mult timp. Fi diferita de cum ai fost pana acum/ nu le mai lasa sa se creada superioare. succes