| EUSIATIT a întrebat:

Mai dureaza criza? Oare vom mai suferi mult? Voi ce parere aveti estimativ... poate sp cineva ...cit timp?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca anul viitor va fi mult mai greu ca asta, ca 2011 va fi adevaratul an de criza grava si apoi lucrurile vor reveni incet-incet la normal. Cred ca Romania va ajunge din nou la nivelul de trai de anul trecut cam in 7-8 ani.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de multe interese dar cred ca va mai dura si inca nu am atins apogeul

| crisS a răspuns:

Nu stiu exact dar marea criza mondiala ( cred ca prin 1935-1939) a durat 4 ani... am auzit nu va mai tine f multhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Criza o sa dureze pina se va schimba mentalitatea unora care cred ca se va cistiga ceva fara "nimic".