| MrLevy97 a întrebat:

Mai sunt fete care chiar sa te iubeasca?acum toate vor doar bani si dupa te lasa ca prostusad

26 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mda...mai sunt baieti care chiar sa iubeasca?
Ce-ar fi sa scot si eu o statistica cu 90%nu?

Atata drama si victimizare faci.Dai de o fata pe care o meriti, pentru ca tu o tii langa tine.Pampalau sa fii sa nu vezi ca ea vrea bani,sa-i platesti,sa-i asiguri,sa-i cumperi cadouri numai ca"merita".si atunci,ce mai faci cu ea langa tine? A,da, esti fascinat de ea, o pui pe piedestaluri.Deci,a cui e vina?!

| Rockart a răspuns:

Nu mai generaliza. Nu sunt toate la fel...

| Yoana a răspuns:

Nu sunt toate asaoh go on.

| MLSS a răspuns:

Eu nu sunt asa:* si multe altele nu sunt asa!:* trebuia sa dai de cea potrivita, sa te merite.Baieti care sa iubeasca nu am mai vazut demuult.e tristsad
Baftaaa:*:*

| MrLevy97 explică (pentru MLSS):

Daca esti asa diferita da-mi id tau sa vb:*happy

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns (pentru MrLevy97):

In pi zda ma ti ca s baiatbig grintu chiar ca o sa ai mari probleme in dragostelaughing

| MrLevy97 explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Prostule citeste pentru cine e ce idiot _)_

| MrLevy97 explică (pentru Cutitaru_Gelache_1991):

Prostule citeste pentru cine e ce idiot _)_rolling on the floor

| tacitacitaci a răspuns:

Sincer, fete nu, in schimb unele femei(peste 20) poate dar putine chiar iubesc

| Wowhow a răspuns:

Tu chiar crezi asta? Cum te-ai simti daca as spune, evident pe nedrept, ca toti baietii sunt superficiali si ca se gandesc numai la cum sa se culce cu mai multe fete? Nu spun asta ca sa te supar, deci te rog sa nu o faci. Am citit un raspuns anterior si ii dau dreptate lui @tacitacitaci. Eu am 16 ani si nici eu, nici colegele mele nu ne uitam la bani.Nu are rost, nu avem nevoie la varsta asta.laughingPe post de intalnire merge si o plimbare in parc si o floare ca si cadou.Si sa stii ca fetele incep sa fie invatate sa munceasca si sa fie independente, nu prea mai e ca inainte, cu "barbatul trebuie sa intretina femeia si ea sa stea in bucatarie". In general fetele bogate cauta un barbat bogat, deci nu e cazul tuturor. happy

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Nu stiu cum dati voi procentele astea de 90%ati avut 10 prietene din care doar una fidela? sau? dupa parerea mea cei care nu au prietena zic ca toate fetele sunt dupa bani cum e si invers fetele singure zic ca numai sunt baieti care sa iubeasca si cei care sunt deja intr o relatie stiu adevarau si dezmint afirmatiilehappyin concluzie iesiti si voi din casa sa va faceti prieteni numai agatati pe mess.

| MrLevy97 explică:

Radu_rapid97 add vreau niste sfaturi

| HelloWorld a răspuns (pentru MrLevy97):

Nu sunt consilier personal. N am nici cunostinte asa vaste in domeniu. Scuzehappy

| MrLevy97 explică:

Poate tu esti dif dar altele nu-s cum zici tu

| HelloWorld a răspuns (pentru MrLevy97):

Atunci imi pare rau pentru ele.

| MrLevy97 explică:

Cati ani ai?

| HelloWorld a răspuns (pentru MrLevy97):

15, daca te ajuta sa dormi noaptea. happy

Răspuns utilizator avertizat
| HelloWorld a răspuns (pentru claudiu2386):

Pffoai. Sincera sa fiu, si eu urasc pitipoancele. Incerc pe cat pot sa fiu normala, nu fitoasa si restul. Ma ajuta foarte mult si cultul religios din care fac parte deoarece acolo gasesc multe modele de urmat.
Si totusi, te-ntreb, crezi ca baietii sunt altfel? Gandeste-te la asta: o fata mai uratica asa sa fie indragostita de tine, nebuneste. Ti-ar pasa? Nu cred.
Pana la urma, asa e constructia umana. Oricum, cine se are de gasit, se gaseste. laughing) big grin

| Guby a răspuns:

Sallut sa zic. ca si eu am patit asa dar tr sa ai in vedere cateva lucruri ca dupa ele ati dai seama de persoana si pan la urma vei gasi fata potrivita crede-ma e mai aproape decat crezi.big grin

| HelloWorld a răspuns:

Nu cataloga toate fetele dupa o patanie cu una.

Răspuns utilizator avertizat
| HelloWorld a răspuns (pentru claudiu2386):

Mda. Nu cred ca ai incercat eu 90% pentru a vedea daca stiu sa iubeasca sau nu. Deci si tu vorbesti din auzite. Daca ai avut ghinionul sa dai doar peste fete "cuminti", n am ce zice.

Răspuns utilizator avertizat
| HelloWorld a răspuns:

Nu ti-am comentat mesajul ca sa ma bag in seama. Ti-am spus pur si simplu ceea ce stiu.