| Juny_Dumy_1996 a întrebat:

Este pe lume aceasta o persoana care sa te iubeasca pentru suflet si nu doar pentru bani? sincer sunt satul de fete ce cauta numai banii mei da nu si pe mine

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau dus gata, lasa ca banii ne iubesc altfel nu mai veneau sub forma de salariu

| RAY a răspuns:

Sa fim sinceri nici tu nu ai iubi una urata,grasa poate fi ea intelectuala ca tot ai saliva dupa una frumoasa dar proasta,ai impresia ca fetele nu vad? si lor le plac baieti frumosi,nu o dau in homosexualitate dar tie nu isi place un baiat frumos ca amic sau preferi unu urat, cei frumos tuturor place, daca tu nu esti frumos ele ce vina au? trebuie sa emoti atractie, interes, daca banii tai emit asta de ce te plangi? eu unu recunosc ca nu am ce discuta cu una frumoasa, ce sa vada la mine sufletul? pai eu nu ma cunoc, cum sa ma cunosca altcineva? nu esti frumos conformeazate cu asta, fetelor le place cei frumos ca si noua

| R0R0 a răspuns:

Da. Exista fete ce iubesc baietii pentru ceea ce sunt, nu pentru ceea ce au.
Si tu trebuie sa fii atent cu ce fata iesi.

| raluk27 a răspuns:

Sorry ca intreb, dar ce bani ai tu la 19 ani? Dupa calculele mele, nici nu ti-ai terminat studiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care cauta doar banii sunt cu tine doar din interes.
Eu spuns sa aplici o tactica ori de cate ori te cunosti cu o fata.
Scoate din buzunar un telefon vechi demodat, vei observa reactia in curand. Daca nu e materialista nu va baga in seama, dar daca este atunci isi va lua ramas bun foarte repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar clar nu cauti tu unde trebuie. laughing

| MorganaM a răspuns:

Da, exista. Pentru fiecare exista acolo in lume jumatatea lui, trebuie doar sa o vada, sa reuseasca sa o recunoasca, folosind toata intelepciunea pe care a acumulat-o pana la varsta respectiva.
Eu zic sa nu disperi, toti avem o jumatate happy
Cum sa nu mai fie fete dragute si grijulii? Chiar si astfel de baieti exista. Exista asa in ambele tabere, dar daca vrei ceva atat de valoros, nu cred ca reusesti sa obtii chiar asa de simplu. Asa am observat eu cel putin - ca pentru ceva care merita, trebuie sa lupti, sa dai tot ce ai din tine ca sa iti atingi scopul.
Desi, am vazut ca unele persoane au cam si primit totul pe tava, iar apoi nu apreciau ce comoara au. Sunt si cazuri dinacestea triste, dar cred ca e si vorba de perspicacitatea noastra, adica sa ne dam seama de felul de a fi al unui om. Unii nu stiu de ce, dar nu realizeaza ce fel de om egoist au langa ei, si in final sufera. Imi pare foarte rau de ei, dar daca incerc sa le spun eu, ca poate ei nu au reusit sa iti foloseasca experienta in persoane asa cum am reusit eu de exemplu, desi nici eu nu sunt prea experimentata, se supara, si imi zic ca mint si alte lucruri urate si ignora tot ce le spun. Si peste ceva timp, sufera si patesc ceea de care i-am avertizat ca se va intampla. Am patit odata asa, rau de tot, cu cea mai buna prietena a mea, care avea un iubit total gresit,,,
Nu vreau sa te intristez, vreau doar sa iti spun ca esti tanar si ai timp sa iti gasesti jumatatea, sa n ute grabesti, ca poate te grabesti sa alegi persoana gresita. Mai bine te uiti in jurul tau si incerci sa iti dai seama cum e felul de a fi al oamenilor cu care intri in contanct, inainte de a face vreo fapta.
Te rog, nu fi necajit, trebuie doar sa fi atent, si iti vei gasi jumatatea happy

| DirviziuQ a răspuns:

Si eu m-am saturat de baietii care vor doar sex si dupa "pa, la revedere, esti o curva". Dar na, n-avem ce face.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Eu vreau sufletul tau ce spui?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Daca zic da ma acuzi ca vreau bani, deci.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Nu draga eu vreau sufletul tau, iubirea ta, nu banii tai

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Nu ziceam de banii mei, ci ai tai. Ti-am vazut raspunsurile anterioare si ai o parere cam naspa despre noi legata de bani, unele fondate altele mai putin.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Poate tu esti diferita nu?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Depinde cum interpretezi.Eu as vrea pe cineva de nivel mediu. Nu vreau unu bogat pentru ca de felul meu nu imi place sa stau pe banii altora (cand eram cu parintii era alta poveste, ma refer la straini), plus persoanele bogate au impresia ca pot avea tot ce vor cu banii si te folosesc ca o papusa, iar daca ne despartim mie nu imi ramane. Imi place sa stiu ca am ceva facut si de mine. Nu vreau nici unu peste care se darama casa, nu stie ce e aia munca si e un trantor ce sta pe banii altora. De obicei cei care sunt mai saraci is si mai violenti si nu au un comportament prea frumos, cel putin asa am observat, mi se par putin complexati de faptul ca femi are mai mult ca ei si incep scandalurile. Eu vreau pe cineva cu care sa fac impreuna o casa, sa luam impreuna o masina, sa ne facem un viitor impreuna. Sa fie de la amandoi pus impreuna, si nu imi trebuie nu stiu chestii de lux, ci o viata de om normal, mediu.

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Cam ce venit trebuie sa aiba iubitul tau?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Nu-i vorba de un anumit venit, da macar sa iba unu laughing

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Pai sa vedem eu castig cam 1000-1500 de ron e ok?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Cum am zis mai sus: ai venit, e bine

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Alte chesti care mai trebuie? pui pret pe inaltime? fizic?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Stii cum ii cu fizicul? Trebuie si tu sa ingrijesti. Nu o sa arati bine daca ti-e lene sa te speli, sa iti aranjezi hainele sa nu se sifoneze, sa nu te piepteni, chestii de astea marunte. Ia exemplu chiar batranii: aia care is ingrijitit is si frumos fata de aia nespalati. Asa e si la tineri. Eu consider ca toti cei care se ingrijesc sunt frumosi, tot ce trebuie sa mai faca e sa stie sa-si adapteze look-ul dupa infatisarea lor + nimeni nu e perfect, nici eu nu is o frumusete, nu is perfecta, dar asta e, cui ii place de mine ma place asa cumsunt. la fel si eu. Cat despre inaltime n-ai ce face daca asa te-a dat natura. Depinde si de cealalta persoana sa nu fie complexata, si daca chiar e vorba doar de ce zice lumea se mai pot face trucuri laughing. Dar in afara de asta nu mi se pare ca trebuie sa judec baiatu dupa inaltime, mai ales ca am intalnit multi scunzi foarte, foarte de treaba, si singurul lor dezavantaj era ca erau foarte mici. Trebuie sa ii ignor sau sa nu fiu cu ei doar de asta?

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Sa fim serisoi viitoare nevasta ca fizicul conteaza, de spalat ma spal, sunt curat, desi ne potrivim nu? tu arati bine?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Eu zic ca nu, sincer ma vad cam urata. Is mai negativista de felul meu si vad doar chestiile rele la mine tongue N-am zis ca nu conteaza fizicul, am zis doar ca o mare parte din aspect o contine ingrijirea proprie

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Draga daca esti urata de ce te-ai astepta sa te plac eu find printul cel visat?

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Cand am zis ca ma astept sa ma placi? Chiar am zis ca cine ma place ma place asa cum sunt. Si n-am un anumit print

| RAY a răspuns (pentru DirviziuQ):

Bine,in concluzie nu esti diferita, ok nb

| DirviziuQ a răspuns (pentru RAY):

Pa pa, noapte buna

| AnniaAKN a răspuns:

Unde le-ai intalnit? In club, dansau cu o fusta de cativa cm?

| cristintza94 a răspuns:

Da exista dar trebuie sa o gasesti tu nu trebui sa te arati ca ai bani prea multi