| purple_7366 a întrebat:

Maine este ziua bunicii mele...ma gandeam daca nu puteti sa imi dati o idee despre ce sa ii scriu pe felicitare. nu e genu de bunica cu parul alb care croseteaza hainutzelaughing nu vreau sa fie ceva de genul ala... Ms mult

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Pentru o persoana speciala,
La Multi ani! Ma bucur ca pot fi alaturi de tine in aceasta zi speciala deoarece mi-ai daruit momente speciale, la fel ca tine! Iti doresc sa fii la fel cum ai fost si pana acum, adica minunata, si sper sa fericita si vesela in fiecare zi! Cu dragoste, nepoata ta.

3 răspunsuri:
| Ghost a răspuns:

Draga bunica. iti scrie mult prea iubita ta nepoata(cum de cheama) cu atat dragoste si caldura in suflet iti urez la multi ani si multi ani inainte fericiti si plini de bucurie.A ta prea scumpa nepoata(cum te cheama) te pupa si iti ureaza inca o data la multi ani fericiti

| Catalin_8097 a răspuns:

Stie citii`?batting eyelashes Daca dahee hee Spune`i La multi ani, multa sanatate, si la multi ani`.

| mitroiandreea a răspuns:

Sa mergi pe un drum numit "VIATA"! Sa te impiedici de un ciob numit "NOROC"! Sa cazi intr-o prapastie numita "FERICIRE"! Si sa culegi o floare numita "IUBIRE"!