| Grande_Aida_2001 a întrebat:

Mama mea este foarte rea! Am mers la biserică și era o doamna mai în vârstă și eu mâncam o plăcintă iar o doamna i-a spus mamei mele sa merg afara să mănânc,iar mama a spus că poate are dreptate! Iar eu mereu când vin in biserica cate o baba îmi faci observații,că nu fac bine aia, că nu fac bine aia! E și de aici a inceput povestea ....am mers puțin cu mama sa mă ducă până acasă.iar apoi a spus sa merg singură acasă de aici că nu mai vrea sa meargă cu mine ...mama mea nu mă iubește,iar când am venit acasă i-am povestit tatălui meu tot,eu plângeam rău, iar el spune că nu ii pasa! Nimănui nu ii pasa de părerea mea

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai merge la biserica

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns:

Pai nici nu prea e ok sa mananci in biserica cum nu e nici in alte locuri unde e o "reprezentantie" da si tu sa plangi din atata lucru...
Sunteti o familie de dramatici, si cu asta am zis tot laughing)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa mergi la biserca sa mananci? Doamne fereste! Asta este chestie de cei 7 ani de acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge la biserica, mai bine dormi in plus big grin

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Daca 2001 din nume e corect, ai 17 ani laughing i mean, really? Eu la 17 ani sunt in stare sa plec sa locuiesc singur fara macar sa mi pese de ai mei si tu plangi ca o baba s-a luat de tine ca mancai in biserica.

| crystynamarya2000 a răspuns:

Hey, nu mai plange asa sunt toate babele... si eu pateam la fel cand obisnuiam sa merg la biserica dar nu mai luam in seama ce zic toate babele ai putina rabdare cu parintii tai, la un momentdat o sa-si dea seama cat contezi tu in viata lor si o sa vina sa vb cu tine poate au si ei destule pe cap asa is toti parintii cand dau de greu isi varsa nervii pe copiii...

| bibix3 a răspuns:

Pur si simplu tu trebuie sa fii mai atenta si sa te comporti cum trebuie in biserica, cum sta celelalte persoane, asa sa stai si tu si ai sa vezi ca nu se mai ia nimeni de tine. Mama ta e de vina ca te a lasat sa intri sa mannci in biserica, si dupa ce te a luat baba cu gura ...imediat a inceput si mama ta cu ceea ce ti face. Deci stai linistita si nu mai pune la suflet. Normal ca pe tatal tau nu l intereseaza ca n are ce sa discute in acest sens, are si el -pe ale lui pe cap decat sa stea sa discute situatia ta si a mamei tale