| anonim_4396 a întrebat:

Mama si tata sunt nasi...mama e verisoarat primara cu finul ei, iar fina are un frate...sunt ceva ruda cu el?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fina iti este matusa(de-a doua) prin alianta.Fratele ei, unchi(de-al doilea) tot prin alianta.Nu sunteti rude de sange si nu vad cine sa stea sa caute un asemenea grad complicat de rudenie!

| vera_5828 a răspuns:

De ce iti cam place? Tu esti nepoata de verisoara, deci neamuri de sange. Si prin alianta un fel de fratii. Concluzia? Indragostestete de altu.

| lordbogdan a răspuns:

Nu.Nu au voie sa se casatoreasca fratii intre ei.

Răspuns utilizator avertizat
| valentinalina a răspuns:

Dap esti verisoara de a 2-a si un fel de nashikhA
traiascha nasikha love struck:X

| MeGustaaa a răspuns:

Si strabunica este verisoara surorii bunicii ferisoarei de-a 2-a

| 勒兹万 a răspuns:

Prin sange nu sunteti nimic,fina va leaga putin putin de tot, sunteti rude foarte indeparate, cam greu de zis rude

| stefania20 a răspuns:

Da, esti ruda cu el prin alianta nu de sange. fundita? :d

| Justina10ify a răspuns:

Daca mama ta e verisoara cu el...iti este un fel de unchi happy

| criloverby a răspuns:

Intrebam daca sunt ruda cu fratele finutei mamei mele?