| UdarNaoi a întrebat:

Merg sa ii cunosc familia iubitei. Pentru femei (ea, mama si bunica) ma gandeam sa le iau cate un buchet de flori. Pentru baieti (tata, bunicul si 2 frati) voiam altceva in afara de vin. Astept si alte recomandari pentru femei daca aveti.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sfatul meu este sa iei un singur buchet de flori,pe care sa il dai iubitei tale.
Pentru mama si bunica ia un carton de prajituri, diferite, sa-si poata alege si suficiente ca numar.
Pentru barbati ia o sticla de coniac bun, il vor aprecia mai mult decat un whisky, cred.
Succes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune mai intai ce varsta ai si apoi iti raspund.

| sierra1 a răspuns:

Vodkă cât se mai găsește... că dispare curând de pe piață

| Brizbriz a răspuns:

Pentru femei Sheridan
pentru barbati Whisky
dupa aia o sa fi vazut beutor de frunte, numai bun pentru fata lorhee hee

| 1997onur a răspuns:

Dulciuri
Forneti cu gem
Forneti cu cascaval si telemea
Kitkat cu ciocolata
Snikers
Shaorma cu usturoi

Eu asta iți recomanda daca ma intrebi pe mine laughing))

| Gheorghe048 a răspuns:

Ideea cu florile e buna, mai ales pe bunica ei cred ca o sa o incante. Legat de barbati, cred ca niste whisky ar fi bun. Depinde si de ce prefera, o poti intreba pe iubita ta.

| beatricep0987 a răspuns:

Whisky

| UdarNaoi explică:

Am fost si le-am dus femeilor un buchet de flori de fiecare si am primit aprecieri. Pentru baieti le-am le-am dus o cafea, o cutie de jeleuri (mai deosebite de la un magazin italienesc) un sirop de fructe si 2 cutii mici cu saratele bio de la Naturalia si a fost foarte bine.