| Yana_4447 a întrebat:

Mi-a spus cineva ca ziua de vineri 17 poarta ghinion si ca nu ar trebui sa ma casatoresc in aceea zi?! sincer, eu nu prea cred in chestii din astea, dar nici nu am mai auzit pana acum cum ca ar fi o zi cu ghinion,, dar vreau sa aud parerile voastre, e ceva adevarat sau e doar o aberatie? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| basexcu a răspuns:

Prostii! si de ce sa poarte ghinion? cine zice? nu exista ghinion! exista oameni care nu sunt capabili sa-si asume responsabilitatea pentru. anumite greseli si dau vina pe ghinion.
Te poti casatori linistita si vinei 13 happy!
Iti urez de pe acum casa de piatra!

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Ruxa! Important este câtă încredere ai tu în dragostea ta! Casă de piatră și să fiți fericiți!

| ines a răspuns:

Nu cred ca conteaza data cand te casatoresti. Conteaza sa va iubitii si respectati cu data e o simpla surpestitie. Casa de piatra si sa fiti fericiti.

| DildăuPaispe a răspuns:

Vineri 13, nu vineri 17.
E o simpla aberatie. Superstitiile nu sunt reale.