| Kre a întrebat:

Mi-a spus deja de 4 ori ca vrea sa fim impreuna,dar nu stiu de ce eu nu simt asta? ma insel oare? vorbesc cu el in fiecare zi,imi scrie dulcegarii,si e foarte dragut,imi spune cineva ce sa fac? oare chiar vrea sa fie cu mine, daca tot mi-a zis asta de 4 ori? va rog, ajutor! dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Normal ca da!
Dar daca tu nu simti ca vrei sa fii cu el, nu fi!
O zi buna!

| Kre explică (pentru Anonima264):

Multumesc,cred ca esti singura care a raspuns scurt, clar si cuprinzator, merci inca odata pentru ajutor! Fundita pentru tine!: ) Have a good night!:*

| Anonima264 a răspuns (pentru Kre):

Cuplacere!
Desi nu era nevoie, ma bucur doar ca te-am ajutat!

14 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Daca tu nu simti ca vrei sa fii cu el, atunci nu fii.Nu fa ceva ca apoi sa regreti.Gandeste-te daca tu chiar il placi si gandeste-te la argumente pro dar si la cele contra

| Kre explică (pentru ioanaioana):

Vreau sa fiu cu el, dar de ce simt ca el nu ar vrea sa fie cu mine? chiar daca mi-a spus ca vrea..cum imi pot explica teama asta?

| Ichnat a răspuns:

El sigur vrea sa fie cu tine dintr-un motiv sau altulwinking... Intrebarea este tu chiar vrei sa fi cu el? happy

| Kre explică (pentru Ichnat):

Da,vreau sa fiu cu el..asta i-am zis si eu lui, dar de ce simt ca s-ar juca cu sentimentele mele? oare e pentru ca are 21 de ani? nu m-am intalnit niciodata cu un baiat de 21 de ani, ci doar de 17-18 poate chiar si 16, dar 21 niciodata, poate fi din cauza asta? accentuez happy

| Ichnat a răspuns (pentru Kre):

Eu zic sa vezi ce e de capul lui big grin iar pe urma i-ti dai seama ce e de facut

| Kre explică (pentru Ichnat):

Ar fi ceva,dar nu vreau sa risc,viata e un risc, sunt de acord cu asta, nu risti nu castigi, dar am riscat de prea multe ori, acum...nu mai am curajul de a risca, simt ca sunt pe cale sa fac o greseala sau ceva de genul asta...

| Ichnat a răspuns (pentru Kre):

Atunci bazeazate pe cea ce simtiwinking foarte important ce-ti zice sufletul! happy I-mi place foarte mult la tine ca esti foarte foarte spirituala... happy

| Kre explică (pentru Ichnat):

Mltumesc frumos..si din nou raspund cu intrebari big grin deci, si daca si ceea ce simt da gres? Adica vezi tu, la fiecare raspuns gasesc un motiv.da in fine.

| Ichnat a răspuns (pentru Kre):

Daca tu nu ai incredere in ce-a ce simti cine sa aiba? big grin

| Kre explică (pentru Ichnat):

Pai asta e, trebuie sa cred in mine, ceea ce nu fac.

| Ichnat a răspuns (pentru Kre):

:* Pai ce mai astepti schimba-ti modul de gandire!

| Kre explică (pentru Ichnat):

Asa voi face, multumesc pentru ajutor.