| AllyPisicutza a întrebat:

Miau miau bunica mea vrea sa ma faca sa beau lapte ajutati-ma va rog!?

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Zii că n-o să poată, că o să-ți vină rău. Nu trebuie să te oblige. Dacă nu vrei, nu vrei.
Așa sunt eu. Urăsc laptele:-&.

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Laptele este un produs important in cresterea ta si in mentinerea sanatatii.Asa ca, incearca sa il bei, macar cu Nesquik.

| Minnie a răspuns:

Cu ce vrei sa te ajutam noi?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Spune-i ca l-ai vazut pe furis pe nenea Vasile cum isi freca puta in canuta cu laptic.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nimeni nu te poate obliga să faci ceea ce nu îţi place. Trebuie să-i spui pur şi simplu că nu vrei şi va trebui să înţeleagă.

| miolina a răspuns:

Lapte in mancare.

| 6111992 a răspuns:

Daca chiar nu vrei sa bei nu bea dar sa stii ca laptele contine calciu si este foarte bun pentru organism incearca sa il bei cu cacao poate o sa iti placa.