| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Mie imi place de un baiat, si lui de mine, dar cum pot sa-l cuceresc cat mai repede? Acum nu prea ne mai vedemdar rar, cum pot vorbi cu el cat mai des, sau sa ma vad? Cine imi raspunde la aceste intrebari primul raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| D0zzz a răspuns:

Daca zici ca te place, de ce e nevoie sa il cuceresti? Actioneaza! Daca n-ai nr lui de telefon, ia-l de la cineva care sti ca il are, suna-l, vorbiti pe mess, intaliniti-va si mergeti undeva intr-un parc, la un film, la un suc etc. Mult succes!

| Mi16 a răspuns:

Pai daca si el te place de ce nu va intalniti undeva, va plimbati in parc, va cunoasteti mai bine si daca el nu stie ca il placi atunci spune-i mai ales daca sti ca si el te place. Curaj! Bafta!