| Blu3Boy a întrebat:

Ma chinui de foarte mult timp sa cuceresc o fata de care imi place mie, si ei ii place de mine dar amundoi suntem foarte timizilaughing Spuneti-mi si mie ce sa fac? Cel mai bun raspuns primeste funda'. Help!

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Fa-ti curaj si invit-o undeva la o plimbare, daca zici ca ii place de tine va accepta si de acolo e totul mai usor, cauta subiecte comune, pentru a nu fi o intalnire monotona, vezi ce ii place sa faca in timpu liber, ce nu ii place, diferite lucruri despre ea

5 răspunsuri:
| Unffox a răspuns:

Daca ea deja te place dc trebuie s-o mai cuceresti? Cred ca tu vrei sa ajungi sa fii cu ea, ca deja e cucerita =]]

Vorbeste deschis!

| pisy_9676 a răspuns:

Sa fii mai indraznet ca altfel ti-o fura altul

| asdasasasas a răspuns:

Maaaaaaa voi sunt cu capu`? nu stiti cei aia "timid" ei bine cand esti timid te duci zici o fac o fac o fac dar iti bate inima si esti asa intr-un fel paralizat asta e sa fi timid boala sociala tot atat "fa-ti curaj" "fa-ti curaj" NAI CUM ***... deci daca amandoi santeti timizi nu stiu nicio solutie mi s-a intamplat si mie

| dddd_5757 a răspuns:

Fi curajos.nu astepta pentru ca e posibil sa fie prea tarziu si sa ti-o fure altul.Tie frica de ce raspuns o sa-ti dea? cum se zice"fara sa risti nu castigi". Succes daca te gandesti sa o scoti undeva sau sa o intrebi daca vrea sa fie cu tinebig grin

| Pitic_9793 a răspuns:

E simplu: prinde tupeu!