| anonim_4396 a întrebat:

Nu am prietene cu care sa ies, in general nu am cu cine iesi afara.Am 20, facultate, uneori nu am timp nici de iubitul meu.Ma simt prost cand el iese afara cu baietii iar eu sunt pe dinafara, n-am pe nimeni.Persoanele toxice le-am eliminat din viata mea, in rest cea mai buna prietena e plecata si in special persoanele importante sunt la departare.
La facultate suntem 7 fete, ma inteleg super cu toate insa nu avem iesiri,ele poate mai ies, eu nu deoarece sunt navetista si nu prea imi permit sa petrec asa mult timp acolo.
In weekend nu fac mare lucru decat sa-mi fac proiectele, mai invat si stau in rest la calculator.Ma simt ca intr-o gaura neagra.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti recomand un film, te vei regasi perfect in el https://www.cinemagia.ro/filme/an-education-33756/

| Donsavas a răspuns:

Fa ti prieteni pe Facebook sau din zona ta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Apucă-te de voluntariat, o să cunoști oameni acolo. Sau înscrie-te într-o asociație de studenți.

Răspuns utilizator avertizat
| andy62 a răspuns:

Incearca sa iesi de 2 ori pe saptamana in oras cu iubitul tau

| DiandraJo a răspuns:

Viata ta e trista?

| DiandraJo a răspuns:

Sa știi ca trec prin asta