| Veru a întrebat:

Nu stiu ce sa fac.....sunt pusa la mijlok tot timpul...am tot felul de certuri in casa tot timpul e doar vina mea..nimik din ce fac eu nu e bine desi fac tot ce mii se cere si nu numai..ma simt aiurea ca si cum nimanui nu iar pasa de minesad

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

E doar o impresie. Poate ca ai tai sunt nitel cam exigenti, dar asta-i pentru binele tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le alor tai ca cei de varsta ta mai si gresesc, cu cat gresim mai mult cu atat mai multe invatam din aceste greseli, spune-le ca certurile in familie nu sunt favorabile unuia de varsta ta, deoarece ai scoala si trebuie sa te concentrezi pe ea si ca putina indulgenta ar fi de folos.

Răspuns utilizator avertizat
| alexealexandru55 a răspuns:

Spunele asta! Ca faci tot ce ti se cere si te simti aiurea ca nimanui nu-i pasa de tine!