| Rodyka2012 a întrebat:

Nu stiu de la ce mam intoxicat asa ccred, ca ma doare foarte tare stomacul, si mii greata si am vomitat azi dimineata lichid verde.Stiti cineve poate ce ar trebui de baut sau ceva medicament, sau solutii din plante care poate sa ma ajute. fundita

4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Un ceai de sunatoare si menta!

Abh
| Abh a răspuns:

Ai facut o diskinezie biliara( o criza de fiere), asa ca eu te sfatuiesc sa mergi la urgenta. Vei fi perfuzat si tratat medicamentos asa cum trebuie si iti vei reveni.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Cred că lichidul verde e de la fierea de la ficat...
Deocamdată fă-ți niște ceaiuri sau și mai bine consultă un doctor

| secilia a răspuns:

Si eu am patit la fel doar ca nu am vomitat lichid verde.Nu am luat nimic dar dupa 24 de ore mi-a trecut