| 1Razvik1 a întrebat:

O fata cu care vorbesc de cateva zile, incercand sa ii spun subtil ca nu vreau o relatie cu ea m-a intrebat ce parere am despre ea la fizic.Nu stiu ce sa ii spun, nu vreau sa fiu nepoliticos dar nu vreau sa ii dau de inteles ceva gresit...

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pai încerci sa păstrezi distanta fata de ea dacă nu vrei sa ii dai speranțe.
Iar la întrebarea respectiva poți sa ii răspunzi ca e ok, ca să nu ii creezi complexe, dar dacă discuția se duce intr-o direcție legata de o posibila relatie ii spui frumos ca nu îți dorești una.

| Hammurabi a răspuns:

Păi dacă nu vrei o relație cu ea, de ce vorbești cu ea de câteva zile? laughing Vorbește cu alta sau cu altele.

| Lioana a răspuns:

Ii spui sincer "Nu esti genul meu".

| Sophieka a răspuns:

Raspunde-i scurt ca arata ok.

Daca nu esti interesat de ea, raspunde-i odata la cateva zile sau politicos, spune-i ca nu esti interesat de mai mult de o amicie.

| TIGANUFURAFER a răspuns:

Ii zici pleaca fa ca nu vreau sa te vad in ochi. sa imi zici instăgramul ei, ms