| 니코 a întrebat:

O intrebare mai stupida.Cum iti dai seama ca prietena ta ii pe invers adica ca ii plac fetele.Ati inteles nu? Ms anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Daca aveti o relatie mai apropiata,o poti intreba, sau daca este sincera si directa iti poate spune chiar ea, eu de exemplu am o colega in clasa care este "bi" si sincer nimeni nu a tras.o de limba ea spus singura si tin sa mentionez faptul ca ma inteleg foarte bine cu ea.
Cum sa iti dai seama? pai cu siguranta face complimente fetelor sau acea"linguseala", o "dezgusta"persoanele de sex masculin, cred ca sunt cateva exemple care te.ar putea face sa iti dai seama.

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pune o prietenă să se dea la ea.Şi vezi ce reacţii are!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Bine nu trebuia sa mentionezi.cum iti dai seama? daca vezi ca se uita si admira fetele. uneori fetele astea sunt mai baietoase

| MaiteHoney a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Da,asa este...genul acesta de fete au un temperament mai de baiat

| Q69 a răspuns:

Doar in cazul in care o gasesti cu una tongue

| gaby5995 a răspuns:

Daca iti face avansuri inseamna k e pe invers.

| 니코 explică:

Vreau sa spun ca nu sunt pe invers

| 니코 explică:

Nu dau funda pana 4:30
ca sa mai primesc raspunsuri
MS DE RASPUNSURILE CARE AU FOST DATE PANA AKUMAhappy