| blondutza94 a întrebat:

Olla TPU:*. am si eu o mare problemastraight face. am o relatzie de vreo o luna cu un baiat dar faza e ca noi nu putem avea o relatie calumea pentru ca sunt o gramada care nu vor relatzia astastraight face. de la o vreme ma tot suna niste... fete si ma amenintza ca mi-o iau daca nu il las in pace si din astea. ce pot sa fac ca sa am si eu o relatie calumea?straight face...noi chiar ne intzelegem fff bine si chiar vrem sa continuam relatzia da din cauza lor nu putemsad. va rog dati-mi un sfat cum sa fac sa fie binesad. plssss

Răspuns Câştigător
| Yoana a răspuns:

Nu le baga in seamaa. nu au minte si alte ocupatii!hee hee. sa fim seriosi doar nu o sa le faci pe plac acumraised eyebrows. nu au decat sa vorbeasca lasa-le. tu vezi-ti in continuare de relatie chiar nu le mai da nici un pic de atentie. nu merita sa iti strici relatia pentru elewinking

9 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Daca voi va intelegi asa de bine nu lasa-ti pe nimeni sa intervina intre voi...
Nu le lua in seama pe acele fete si daca chiar vezi ca tot asa o tin schimba-ti nr de tel caum ti s-a mai zis siii incearca sa le bagi in sperieti putin atunci poate se vor linistiilaughing(cauti thu niste metode):*

| TormentOfSins a răspuns:

Din moment ce tu esti cu el restul lumii nu conteaza iar daca esti amenintata de careva suna la politie spune-le care e problema si o rezolva ei cu tipele alea

| Dragotta a răspuns:

CUm adica nu puteti vorbiti despre asta fiecare si dupa nu i baga in seama cu timpul te vor lasa in pace in plus tu ai relatia calumea daca va iubiti findca este relatia voastra nu a lor nu trebuie sa iti pese de ei

| Mitsuri10 a răspuns:

Deci.Roaga-l pe baiat sa vorbeasca cu ele.Si sa le faca sa inteleaga. Daca nu inteleg, ori le ameninti si tu ori nu le mai bagi in seama.Astea sunt solutiile cele mai convenabile. Sper ca te-am ajutatwinking.

| Raya_9247 a răspuns:

Schimbati nr de telefon, iar el sa le puna la pct pe cele care te suna, mi se pare aiurea sa va despartiti din cauza lumii (mai ales ca nu e vb despre parintii vostri)

| BabyBugsBunny a răspuns:

Eu zic sa apelezi la 112 asta e un motiv extrem de bun si igonarale le zici sa ma pupi undeva eu asa as facebig grin

| anddclaus a răspuns:

Ignora-le... vor doar sa te sperie

| AlexHutu a răspuns:

Spune-le ca le pisi in freza. Ar trebui sa meargawinking

| Bodo_BoDo_1995 a răspuns:

Parerea mea e ca ar fi cel mai bine sa ii spui baiatului si el ca baiat stie ce trebuie sa faca