| isabella a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat cum sa scap de fostul meu prieten?crying ma tot suna si ma tot amenintza si se tot roaga de mine sai mai dau o sansa si sa ne impakam faza e ca au trecut 4 luni de cand ne'am despartit si eu nu mai simt nimic pentru el.ne'am despartit pentru ca aflasem ca are pe alta si de atunci ma tot suna si nu ma lasa in pacecrying( s-a despartit de fata aceea iar acum se tine dupa mine.va rog dati-mi un sfat cum sa-i zic sa ma lase in pace i-am zis deatatea ori ca nu mai vreau sa ne impacam iar el nu intelegestraight face...

4 răspunsuri:
| cristina4love a răspuns:

Draga mea in aceeasi situatie sunt si eu.Numai ca la mine ne-am despartit de 2 ani(tot se tine dupa mine). Nu`i raspunde la telefon, schimba`ti id`ul, numarul, ignora`l total. Spune-i cu frumosul, clar ca numai simti nimic pentru el si ca totul s-a terminat cand el a avut pe altcineva. Pune`i intrebarea"daca tu aflai ca eu am pe altu` m`ai fi iertat?" explica-i ca el singur a vrut sa se ajunga la asta iar acum e prea tarziu pentru lamentari:*

| Közmyn17 a răspuns:

Nu stiu daca e tocmai un sfat bun; spune-i ca ai descoperit ca ai alte inclinatzii, ca esti lesbiana:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoră-l. O să-l doară dar... așa merită.

| iullics a răspuns:

Am fost intr'o situatie asemanatoare, dar a lasat-o mai moale odata ce i'am reprosat tot ce nu imi place la el si de ce nu as mai vrea sa am o relatie cu el. Mai apoi am gasit alt baiat pe care il iubeam [si inca il iubesc si suntem impreuna] si a renuntat definitiv la mine happy