| mY-MuM-OverMediCateS-m a întrebat:

Orice fac parintii nu sunt multumiti de mine.
Ce pot sa fac ca sa le schimb atitudinea?
P. s: am 13 ani, stau impreuna cu mama si cu tata ( adica nu sunt despartiti /nu stau cu bunicii) si am o sora mai mica care primeste tot ce vrea oricand vrea tongue. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| grinch a răspuns:

Parintii sunt de vina. ei nu stiu cum sa aiba grija de tine. ei trebuie sa te stimuleze, sa te aprecieze, sa stie sa spuna si "bravo" nu numai"nimic nu stii!" in cazul asta nu ai ce face. si eu sunt in acelasi caz. asa sunt ei.big grin n-ai ce sa le faci, accepta`i asa cum sunt, si nu te lasa influentata de faptul asta. tu, fii tu., dar incearca sa fii si cat mai buna

1 răspuns:
| Deeea_8899 a răspuns:

Pai incearca si ajuta`i. la treburile casei si altele. Da`le 0 mana de ajutor in toate.