| Deny_6865 a întrebat:

Pai eu am fost cu un băiat și acel băiat sa despărțit de mine ca sa fie cu o prietena de-a mea dar eu nu știam am aflat numai după ce sau despărțit am aflat și eu. Dupa o luna a început sa ma placa din nou și mi-a cerut din nou eu i-am zis nu și dupăia am regretat. Dupaia el a devenit sa fie mai rautacios cu mine sa-mi ia ghiozdanul sa fuga cu el si sa-mi ia cheile si in clasa se uita la mine si cand ma uitam la el se uita in alta parte credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Mandy4105 a răspuns:

Faza cu se uita la tine si cant tu te uiti la el se uita in alta parte e semn clar ca te place. Dupa parerea me aai putea sa fi cu el iar insa ai grija sa nu iti franga inima ca tu vei suferi nu el.
PS: mai lucreaza la exprinare

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala e un idiot mai bine trage-i una in bot sa se trezeasca la realitate.

| AndddRu a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea el te foloseste[clar]! S'o despartit. de tine pentru. [prietena si cand i'o daat papuuci "La Cine sa Vina?!"La tine.Deci ar trebui sa l uiti.kiss

| Traianosik a răspuns:

Eu sunt de acord cu T101, dar si cu DyDyX.

| Razvan94 a răspuns:

Vorba lu' T101, trage-i una in bot, nu merita, daca te impaci cu el o sa regreti, vei vedea tongue

| DyDyX_1853 a răspuns:

Draga Deny,eu cred ca el se comporta cu tine astfel pentru ca poate nu este obisnut cu refuzuri din partea altora,acesta, crezand ca poate obtine totul.Da, s-ar putea sa te placa dar eu nu m-as lasa asa dusa de nas de el si din moment ce te-a parasit inseamna ca nu te merita. Sper ca raspunsul meu sa iti fie de ajutor! funda? plz!